Ostatné služby
Lenka Antolíková
Kadernícke a holičské služby
- Obec
- Medzilaborce
- Od roku
- 2005
- IČO
- 34 811 834
Lenka Antolíková
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 068 01 Medzilaborce
- Na trhu od
- 1. apríla 2005
- IČO
- 34 811 834
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 96.21)
- Kadernícke a holičské služby
Podnikanie v číslach
- 21
- rokov na trhu
- 2005
- rok vzniku
- 4
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Lenka Antolíková
Lenka Antolíková – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Medzilaborce. Podniká od 1. apríla 2005.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Kadernícke a holičské služby“ (96.21). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad pánske, dámske a detské kaderníctvo, prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu a maloobchod a veľkoobchod.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Lenka Antolíková
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 34 811 834
- Dátum vzniku
- 1. apríla 2005
- Miesto podnikania
- 068 01 Medzilaborce
- Živnostenský register
- Okresný úrad Humenné, vložka č. 721-8347
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 96.21)
- Kadernícke a holičské služby
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Lenka Antolíková zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.
-
Pánske, dámske a detské kaderníctvo
-
Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
-
Služby súvisiace so skrášľovaním tela
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Lenka Antolíková?
Miesto podnikania je v obci 068 01 Medzilaborce.
Čím sa Lenka Antolíková zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Kadernícke a holičské služby“ (96.21). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: pánske, dámske a detské kaderníctvo; prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu; maloobchod a veľkoobchod; služby súvisiace so skrášľovaním tela.
Aké je IČO – Lenka Antolíková?
IČO je 34 811 834.
Odkedy podniká Lenka Antolíková?
Podnikanie začalo 1. apríla 2005. Na trhu pôsobí 21 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.